Havit Gamenote H2232d RGB - herní sluchátka
Kód: GAMHAVSLU0039Detailní popis produktu
Havit Gamenote H2232d RGB - herní sluchátka| Výška | 230 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Bluetooth | Ne |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektivita | Ano |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Délka kabelu | 2,2 m |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Barva | Černá |
| Podsvícení | Ano |
| Doporučené použití | Hraní |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Impedance | 21 ohm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Průměr snímače | 50 mm |
| Citlivost sluchátek | 109 dB |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Počet mikrofonů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119019617 |
| Výška: | 230 mm |
| Šířka: | 190 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB konektivita: | Ano |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Délka kabelu: | 2,2 m |
| Barva podsvětlení: | Vícebarevný |
| Barva: | Černá |
| Podsvícení: | Ano |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Impedance: | 21 ohm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Průměr snímače: | 50 mm |
| Citlivost sluchátek: | 109 dB |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Počet mikrofonů: | 1 |
