DELL Kabelová náhlavní souprava Pro Plus ANC - WH5024
Kód: PERDELSLU0006Detailní popis produktu
DELL Kabelová náhlavní souprava Pro Plus ANC - WH5024| Hmotnost | 189 g |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 Home x64 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Frekvenční odezva (hudební režim) | 20 - 20000 Hz |
| USB konektor | USB typu C |
| USB konektivita | Ano |
| Frekvenční odezva (režim hovoru) | 100 - 8000 Hz |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Odstup signálu od šumu | 53 dB |
| Délka kabelu | 2 m |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Černá |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Ovládací klávesy | Volume -, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Barva kabelu | Černá |
| Nastavitelný popruh na hlavu | Ano |
| Certifikace | Microsoft Teams (Open Office) Certified Zoom Certified |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Materiál náušníků | Koženka |
| Varování | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku. |
| Potlačení šumu | Ano |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Citlivost sluchátek | 120 dB |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Citlivost mikrofonu | -45 dB |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 14000 Hz |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Typ směrového mikrofonu | Jednosměrný |
| Materiál | Plast, Paměťová pěna, Koženka |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5397184820377 |
| Hmotnost: | 189 g |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 Home x64 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Frekvenční odezva (hudební režim): | 20 - 20000 Hz |
| USB konektor: | USB typu C |
| USB konektivita: | Ano |
| Frekvenční odezva (režim hovoru): | 100 - 8000 Hz |
| Doporučené použití: | Hovory/hudba |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Odstup signálu od šumu: | 53 dB |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Barva: | Černá |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Ovládací klávesy: | Volume -, Zvednout/položit hovor, Ztlumení, Hlasitost + |
| Ovládání hlasitosti: | Tlačítko |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Typ řídicí jednotky: | Ovládací jednotka na kabelu |
| Barva kabelu: | Černá |
| Nastavitelný popruh na hlavu: | Ano |
| Certifikace: | Microsoft Teams (Open Office) Certified Zoom Certified |
| Dodávané kabely: | USB typ A na USB typ C |
| Materiál náušníků: | Koženka |
| Varování: | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku. |
| Potlačení šumu: | Ano |
| Ovladač jednotky: | 4 cm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Typ potlačení hluku: | Aktivní |
| Citlivost sluchátek: | 120 dB |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Citlivost mikrofonu: | -45 dB |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 14000 Hz |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Potlačení šumu mikrofonem: | Ano |
| Typ směrového mikrofonu: | Jednosměrný |
| Materiál: | Plast, Paměťová pěna, Koženka |
