UNITEK Y-C182 HDMI 2.0, 4K60HZ,2M kabel Černá
Kód: KBAUTKHDM0053Detailní popis produktu
UNITEK Y-C182 HDMI 2.0, 4K60HZ,2M kabel Černá| Konektor 2 | HDMI |
| Materiál kabelu | Měď |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Barva | Černá |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Délka kabelu | 2 m |
| Konektor 1 | Micro HDMI |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Rychlost přenosu dat | 18 Gbit/s |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 4894160021342 |
| Konektor 2: | HDMI |
| Materiál kabelu: | Měď |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Barva: | Černá |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Konektor 1: | Micro HDMI |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Rychlost přenosu dat: | 18 Gbit/s |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
