UNITEK C139W HDMI kabel 3 m HDMI Typ A (standardní) Černá, Šedá
Kód: KBAUTKHDM0036Detailní popis produktu
UNITEK C139W HDMI kabel 3 m HDMI Typ A (standardní) Černá, Šedá| Rychlost přenosu dat | 48 Gbit/s |
| Délka kabelu | 3 m |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Barva | Černá, Šedá |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Varování | Zabraňte kontaktu kabelu s vodou nebo vlhkostí., Neohýbejte kabel prudce, aby nedošlo k poškození vnitřních vodičů., Kabel skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 4894160044846 |
| Rychlost přenosu dat: | 48 Gbit/s |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Konektor 2: | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Varování: | Zabraňte kontaktu kabelu s vodou nebo vlhkostí., Neohýbejte kabel prudce, aby nedošlo k poškození vnitřních vodičů., Kabel skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
