Savio CL-212 HDMI kabel 1,8 m HDMI Typ A (standardní) Černá
Kód: KBASAVHDM0024Detailní popis produktu
Savio CL-212 HDMI kabel 1,8 m HDMI Typ A (standardní) Černá| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| 3D kompatibilita | Ne |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Rychlost přenosu dat | 3,7 Gbit/s |
| Typ kabelu | Round cable |
| Plug and Play | Ano |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Barva | Černá |
| Typ HDMI kabelu | High Speed HDMI cable |
| Jednosměrný | Ano |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Certifikace | ce wee |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška balení | 170 mm |
| Šířka balení | 80 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5907264119958 |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| 3D kompatibilita: | Ne |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Zobrazovací formát: | 1080p |
| AWG (velikost drátu): | 30 |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Rychlost přenosu dat: | 3,7 Gbit/s |
| Typ kabelu: | Round cable |
| Plug and Play: | Ano |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Barva: | Černá |
| Typ HDMI kabelu: | High Speed HDMI cable |
| Jednosměrný: | Ano |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Certifikace: | ce wee |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 80 mm |
