LANBERG HDMI KABEL V2.0 4K M/M 3M (ČERNÝ)
Kód: KBALAEHDM0017Detailní popis produktu
LANBERG HDMI KABEL V2.0 4K M/M 3M (ČERNÝ)| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Plug and Play | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 18 Gbit/s |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Zobrazovací formát | 2160p, 1080p |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Barva | Černá |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Materiál kabelu | Měď |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka kabelu | 3 m |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Konektor 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Konektor 2 | HDMI Type A (Standard) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5901969415636 |
| Maximální rychlost obnovy: | 144 Hz |
| Podporované grafické rozlišení: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Plug and Play: | Ano |
| Rychlost přenosu dat: | 18 Gbit/s |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Zobrazovací formát: | 2160p, 1080p |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Barva: | Černá |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Materiál kabelu: | Měď |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka kabelu: | 3 m |
| AWG (velikost drátu): | 30 |
| HDMI ethernetový kabel: | Ano |
| Konektor 1: | HDMI Type A (Standard) |
| Konektor 2: | HDMI Type A (Standard) |
