LANBERG HDMI KABEL LANBERG HDMI KABEL M/M V2.1 10M OPTICKÝ AOC ČERNÝ
Kód: KBALAEHDM0062Detailní popis produktu
LANBERG HDMI KABEL LANBERG HDMI KABEL M/M V2.1 10M OPTICKÝ AOC ČERNÝ| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Ano |
| Materiál kabelu | Měď |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Konektor 1 | 19-p HDMI |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160, 5120 x 2880, 7680 x 4320 |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 48 Gbit/s |
| Délka kabelu | 10 m |
| Barva | Černá |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Plug and Play | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Konektor 2 | 19-p HDMI |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Varování | Kabel skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Neohýbejte kabel prudce, aby nedošlo k poškození vnitřních vodičů., Zabraňte kontaktu kabelu s vodou nebo vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5901969440898 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Ano |
| Materiál kabelu: | Měď |
| Maximální rychlost obnovy: | 144 Hz |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Konektor 1: | 19-p HDMI |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160, 5120 x 2880, 7680 x 4320 |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| HDMI ethernetový kabel: | Ano |
| Rychlost přenosu dat: | 48 Gbit/s |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Plug and Play: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Konektor 2: | 19-p HDMI |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Varování: | Kabel skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Neohýbejte kabel prudce, aby nedošlo k poškození vnitřních vodičů., Zabraňte kontaktu kabelu s vodou nebo vlhkostí. |
