Kabel HDMI I-BOX HD08 HDMI 2.1 8K, 2M
Kód: KBAIBOHDM0003Detailní popis produktu
Kabel HDMI I-BOX HD08 HDMI 2.1 8K, 2M| Podporované grafické rozlišení | 4096 x 2160, 7680 x 4320, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Materiál | Technopolymer, Měď |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Plug and Play | Ano |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Barva | Stříbrná |
| Zobrazovací formát | 8K, 1080p, 4K |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka šňůry | 2 m |
| Typ balení | Krabice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 5903968680268 |
| Podporované grafické rozlišení: | 4096 x 2160, 7680 x 4320, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Materiál: | Technopolymer, Měď |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Plug and Play: | Ano |
| Konektor 2: | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Barva: | Stříbrná |
| Zobrazovací formát: | 8K, 1080p, 4K |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Typ balení: | Krabice |
