Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 HDMI kabel HDMI Typ A (standardní) Černá
Kód: KBAGEMHDM0034Detailní popis produktu
Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 HDMI kabel HDMI Typ A (standardní) Černá| Verze HDMI | 2.0 |
| Verze HDCP | 1.4/2.2 |
| Barva | Černá |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Vzorkování barev | 4:4:4 |
| Šířka pásma | 18 MHz |
| Délka kabelu | 20 m |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| HDCP | Ano |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Technologie Dolby | Dolby Atmos |
| Podpora HDR | Ano |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Materiál kabelu | Optické vlákno |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309124416 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Verze HDCP: | 1.4/2.2 |
| Barva: | Černá |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Vzorkování barev: | 4:4:4 |
| Šířka pásma: | 18 MHz |
| Délka kabelu: | 20 m |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| HDCP: | Ano |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Technologie Dolby: | Dolby Atmos |
| Podpora HDR: | Ano |
| HDMI ethernetový kabel: | Ano |
| Materiál kabelu: | Optické vlákno |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Konektor 2: | HDMI Typ A (standardní) |
