Gembird CCB-HDMIL-7.5M HDMI kabel 7,5 m HDMI Typ A (standardní) Černá
Kód: KBAGEMHDM0007Detailní popis produktu
Gembird CCB-HDMIL-7.5M HDMI kabel 7,5 m HDMI Typ A (standardní) Černá| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Technologie Dolby | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka kabelu | 7,5 m |
| Barva | Černá |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDMI cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309107662 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Technologie Dolby: | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Konektor 2: | HDMI Typ A (standardní) |
| Zobrazovací formát: | 1080p |
| AWG (velikost drátu): | 30 |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka kabelu: | 7,5 m |
| Barva: | Černá |
| HDMI ethernetový kabel: | Ano |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
