Western Digital Red WD142KFGX vnitřní pevný disk 14 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0172Detailní popis produktu
Western Digital Red WD142KFGX vnitřní pevný disk 14 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 512 MB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Limit pracovního zatížení | 550 TB/rok |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku | 255 MB/s |
| Model | HDD |
| Komponent pro | NAS |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Kapacita pevného disku | 14 TB |
| Hmotnost | 690 g |
| Šířka | 101,6 mm |
| Hloubka | 26,1 mm |
| Výška | 147 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Varování | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037899633 |
| Vyměnitelný za provozu: | Ne |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 512 MB |
| Rychlost otáček pevného disku: | 7200 ot/min |
| Limit pracovního zatížení: | 550 TB/rok |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku: | 255 MB/s |
| Model: | HDD |
| Komponent pro: | NAS |
| Rozhraní: | Serial ATA III |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Kapacita pevného disku: | 14 TB |
| Hmotnost: | 690 g |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Hloubka: | 26,1 mm |
| Výška: | 147 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Varování: | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti. |
