Western Digital Purple vnitřní pevný disk 2 TB 3.5" SATA
Kód: DIAWESHDD0162Detailní popis produktu
Western Digital Purple vnitřní pevný disk 2 TB 3.5" SATA| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Model | HDD |
| Nepřetržitý provoz | Ano |
| Komponent pro | Sledovací systém |
| Limit pracovního zatížení | 180 TB/rok |
| Rozhraní | SATA |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1000000 h |
| Klidová hlučnost | 21 dB |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Spotřeba energie (v klidu) | 3,2 W |
| Spotřeba energie (čtení) | 3,8 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 3,8 W |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Hloubka | 147 mm |
| Šířka | 101,6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Maximální počet podporovaných kamer | 64 |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Varování | Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů., Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037896199 |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Model: | HDD |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Komponent pro: | Sledovací systém |
| Limit pracovního zatížení: | 180 TB/rok |
| Rozhraní: | SATA |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 1000000 h |
| Klidová hlučnost: | 21 dB |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Spotřeba energie (v klidu): | 3,2 W |
| Spotřeba energie (čtení): | 3,8 W |
| Spotřeba energie (psaní): | 3,8 W |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Hloubka: | 147 mm |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Maximální počet podporovaných kamer: | 64 |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717050 |
| Varování: | Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů., Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti. |
