Western Digital Purple vnitřní pevný disk 1 TB 5400 ot/min 64 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0170Detailní popis produktu
Western Digital Purple vnitřní pevný disk 1 TB 5400 ot/min 64 MB 3.5" Serial ATA III| Komponent pro | Sledovací systém |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1000000 h |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 64 MB |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku | 180 MB/s |
| Model | HDD |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Limit pracovního zatížení | 180 TB/rok |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Klidová hlučnost | 21 dB |
| Počet start/stop cyklů | 300000 |
| Spotřeba energie (psaní) | 3,8 W |
| Spotřeba energie (čtení) | 3,8 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 3,2 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnost | 449 g |
| Šířka | 101,6 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE, UKCA, cTUVus, CB, KC |
| Maximální počet podporovaných kamer | 64 |
| Náraz při provozu | 30 G |
| Mimoprovozní otřes | 250 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 65 °C |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Varování | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037896687 |
| Komponent pro: | Sledovací systém |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 1000000 h |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 64 MB |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku: | 180 MB/s |
| Model: | HDD |
| Rychlost otáček pevného disku: | 5400 ot/min |
| Rozhraní: | Serial ATA III |
| Vyměnitelný za provozu: | Ne |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Limit pracovního zatížení: | 180 TB/rok |
| Kapacita pevného disku: | 1 TB |
| Klidová hlučnost: | 21 dB |
| Počet start/stop cyklů: | 300000 |
| Spotřeba energie (psaní): | 3,8 W |
| Spotřeba energie (čtení): | 3,8 W |
| Spotřeba energie (v klidu): | 3,2 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnost: | 449 g |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Hloubka: | 147 mm |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE, UKCA, cTUVus, CB, KC |
| Maximální počet podporovaných kamer: | 64 |
| Náraz při provozu: | 30 G |
| Mimoprovozní otřes: | 250 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 65 °C |
| Včetně adaptéru k úložišti: | Ne |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717050 |
| Varování: | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
