Western Digital Purple Pro WD102PURP vnitřní pevný disk 10 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0188Detailní popis produktu
Western Digital Purple Pro WD102PURP vnitřní pevný disk 10 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Model | HDD |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 512 MB |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku | 272 MB/s |
| Kapacita pevného disku | 10 TB |
| Hloubka | 147 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Šířka | 101,6 mm |
| Hmotnost | 750 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Varování | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037901275 |
| Rychlost otáček pevného disku: | 7200 ot/min |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Rozhraní: | Serial ATA III |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Model: | HDD |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 512 MB |
| Komponent pro: | Server/pracovní stanice |
| Průměrná přenosová rychlost pevného disku: | 272 MB/s |
| Kapacita pevného disku: | 10 TB |
| Hloubka: | 147 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Hmotnost: | 750 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 60 °C |
| Varování: | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
