Western Digital Blue vnitřní pevný disk 2 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SATA
Kód: DIAWESHDD0096Detailní popis produktu
Western Digital Blue vnitřní pevný disk 2 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SATA| Komponent pro | PC |
| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 256 MB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Hloubka | 147 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Šířka | 101,6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Varování | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037877501 |
| Komponent pro: | PC |
| Model: | HDD |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Vyměnitelný za provozu: | Ne |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 256 MB |
| Rychlost otáček pevného disku: | 7200 ot/min |
| Rozhraní: | SATA |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Hloubka: | 147 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8.1, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717050 |
| Varování: | Neotevírejte ani nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti., Nepouštějte monitor na zem a vyvarujte se silných nárazů. |
