WD Blue 2TB 3,5" pevný disk SATA WD20EARZ
Kód: DIAWESHDD0166Detailní popis produktu
WD Blue 2TB 3,5" pevný disk SATA WD20EARZ| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Technologie záznamu | CMR |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Přenosová rychlost | 180 MB/s |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Model | HDD |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 64 MB |
| Rozhraní | SATA III |
| Barva | Modrá |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Výška | 26,1 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Šířka | 101,6 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Emise akustického tlaku | 21 dB |
| Energetické požadavky | 12/5 VDC |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037900667 |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Přenosová rychlost: | 180 MB/s |
| Rychlost otáček pevného disku: | 5400 ot/min |
| Model: | HDD |
| Velikost bufferu paměťové jednotky: | 64 MB |
| Rozhraní: | SATA III |
| Barva: | Modrá |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hloubka: | 147 mm |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Emise akustického tlaku: | 21 dB |
| Energetické požadavky: | 12/5 VDC |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
