Q-LANTEC 19" 18U nástěnný rack 600x450 prosklené dveře Šedá
Kód: SZAAANWIS0006Detailní popis produktu
Q-LANTEC 19" 18U nástěnný rack 600x450 prosklené dveře Šedá| Barva | Šedá |
| Konstrukce předních dveří | Sklo |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Maximální nosnost | 60 kg |
| Model | Nástěnný regál |
| Materiál | Ocel |
| Zámek | Ano |
| Kapacita racku | 18U |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 933 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Varování | Dbejte na dostatečné větrání, aby nedošlo k přehřátí zařízení namontovaného ve skříni., Se skleněnými součástmi zacházejte opatrně, mohou se rozbít a způsobit zranění., Před instalací se ujistěte, že stěna je schopna unést odpovídající hmotnost skříňky. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Konstrukce předních dveří: | Sklo |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP20 |
| Maximální nosnost: | 60 kg |
| Model: | Nástěnný regál |
| Materiál: | Ocel |
| Zámek: | Ano |
| Kapacita racku: | 18U |
| Hloubka: | 450 mm |
| Výška: | 933 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Varování: | Dbejte na dostatečné větrání, aby nedošlo k přehřátí zařízení namontovaného ve skříni., Se skleněnými součástmi zacházejte opatrně, mohou se rozbít a způsobit zranění., Před instalací se ujistěte, že stěna je schopna unést odpovídající hmotnost skříňky. |
