Věšák 2F Black Mat
Kód: WIETOHWIS0038Detailní popis produktu
Věšák 2F Black Mat| Dodatečné informace | Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Nábytek pro vlastní montáž, Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií |
| Počet roštů | 1 police/polic |
| Materiál | Dřevotřískové desky |
| Počet ramínek | 7 kusů |
| Barva | Černá |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Hloubka | 200 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Rozměry police | 70 x 18 cm |
| Výška | 400 mm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Věšák x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hangers |
|---|---|
| EAN: | 5902838466421 |
| Dodatečné informace: | Hrany - zakončené plastem PCV (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Nábytek pro vlastní montáž, Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií |
| Počet roštů: | 1 police/polic |
| Materiál: | Dřevotřískové desky |
| Počet ramínek: | 7 kusů |
| Barva: | Černá |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Hloubka: | 200 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Rozměry police: | 70 x 18 cm |
| Výška: | 400 mm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Věšák x1 |
