Stojan na kola Topeak DUAL-TOUCH
Kód: SIRTPKUCH0009Detailní popis produktu
Stojan na kola Topeak DUAL-TOUCH| Typ produktu | Stojan na kola |
| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Hliník |
| Maximální nosnost | 72 kg |
| Maximální hmotnost (rukojeť) | 18 kg |
| Počet ramínek | 2 kusů |
| Ovládání rozestupu | Ano |
| Hmotnost | 5 kg |
| Výška | 3200 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Délka složeného výrobku | 1900 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Handles |
|---|---|
| EAN: | 4712511827484 |
| Typ produktu: | Stojan na kola |
| Kompatibilita značky: | Jakékoliv značky |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Hliník |
| Maximální nosnost: | 72 kg |
| Maximální hmotnost (rukojeť): | 18 kg |
| Počet ramínek: | 2 kusů |
| Ovládání rozestupu: | Ano |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Výška: | 3200 mm |
| Šířka: | 440 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Délka složeného výrobku: | 1900 mm |
