Čistič kamene a fasád KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)
Kód: AGAKARAKO0017Detailní popis produktu
Čistič kamene a fasád KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Vhodné pro čištění | Kámen a fasáda |
| Typ dávkovače | Láhev |
| Materiál | Liquid (ready to use) |
| Hloubka | 100 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška | 215 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Objem | 1000 ml |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | General purpose accessories |
|---|---|
| EAN: | 4066529109972 |
| Vhodné pro venkovní použití: | Ano |
| Vhodné pro čištění: | Kámen a fasáda |
| Typ dávkovače: | Láhev |
| Materiál: | Liquid (ready to use) |
| Hloubka: | 100 mm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výška: | 215 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Objem: | 1000 ml |
| Hmotnost včetně balení: | 1,2 kg |
