Přípojka bez výsuvné zásuvky pro pračku a sušičku Electrolux STA8GW3
Kód: AGAELCPAK0022Detailní popis produktu
Přípojka bez výsuvné zásuvky pro pračku a sušičku Electrolux STA8GW3| Model | Sada pro skládání |
| Kompatibilita značky | Electrolux |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 610 mm |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Výška | 65 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Použití příslušenství s nevhodnými modely spotřebiče může způsobit poškození., Před instalací si pečlivě přečtěte návod k obsluze., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For washing machines - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543764174 |
| Model: | Sada pro skládání |
| Kompatibilita značky: | Electrolux |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 610 mm |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Výška: | 65 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Použití příslušenství s nevhodnými modely spotřebiče může způsobit poškození., Před instalací si pečlivě přečtěte návod k obsluze., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
