Телескопічні направляючі 2 рівня ELECTROLUX TR2LV
Kód: AGAELCPIA0014Detailní popis produktu
Телескопічні направляючі 2 рівня ELECTROLUX TR2LV| Model | Kolejnice pro rošt |
| Teleskopický | Ano |
| Typ instalace | Pro vestavěné |
| Výška | 31,5 mm |
| Šířka | 383 mm |
| Hmotnost | 0,95 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112913 |
| Model: | Kolejnice pro rošt |
| Teleskopický: | Ano |
| Typ instalace: | Pro vestavěné |
| Výška: | 31,5 mm |
| Šířka: | 383 mm |
| Hmotnost: | 0,95 g |
