AEG TR1LV součástka/příslušenství k troubám Metalická Grid
Kód: AGAELCPIA0002Detailní popis produktu
AEG TR1LV součástka/příslušenství k troubám Metalická Grid| Model | Grid |
| Kompatibilita značky | AEG |
| Barva | Metalická |
| Hmotnost | 460 g |
| Výška | 31,5 mm |
| Hloubka | 14 mm |
| Šířka | 383 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112890 |
| Model: | Grid |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Barva: | Metalická |
| Hmotnost: | 460 g |
| Výška: | 31,5 mm |
| Hloubka: | 14 mm |
| Šířka: | 383 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
