Potah na čalounění desek Vileda Comfort Plus
Kód: AGAVI1DDP0003Detailní popis produktu
Potah na čalounění desek Vileda Comfort Plus| Model | Potah žehlicího prkna |
| Materiál | Pěna, Houba, Bavlna |
| Povrchové zbarvení | Obrázek |
| Maximální šířka | 45 cm |
| Pracovní délka | 130 cm |
| Množství | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For ironing boards – covers |
|---|---|
| EAN: | 8001940006314 |
| Model: | Potah žehlicího prkna |
| Materiál: | Pěna, Houba, Bavlna |
| Povrchové zbarvení: | Obrázek |
| Maximální šířka: | 45 cm |
| Pracovní délka: | 130 cm |
| Množství: | 1 |
