Activejet Inkoust AH-45N (náhradní inkoust HP 45 51645A; Supreme; 44 ml; černý)
Kód: EXPACJAHP0031Detailní popis produktu
Activejet Inkoust AH-45N (náhradní inkoust HP 45 51645A; Supreme; 44 ml; černý)| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| OEM kód | HP 45 51645A |
| Typ černého inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilita značky | HP |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Objem černého inkoustu | 44 ml |
| Výměna za | HP |
| Tiskové barvy | Černá |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Model | Kompatibilní |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita | HP Deskjet: 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820Cxi, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C, 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse, 1220Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm, 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 9300. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP OfficeJet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. Officejet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Fax: 1220. Apple Color StyleWriter: 6500. |
| Třída | A+ |
| Typ kompatibilních inkoustových náplní | 45 51645A |
| Verze | Supreme |
| Technologie | New |
| Popis výrobku | Activejet Inkoustová kazeta |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevdechujte výpary., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci nebezpečného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5904356284730 |
| Typ inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet cartridgí (černý inkoust): | 1 |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| OEM kód: | HP 45 51645A |
| Typ černého inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Objem černého inkoustu: | 44 ml |
| Výměna za: | HP |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Typ inkoustové kartridže: | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Model: | Kompatibilní |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP Deskjet: 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820Cxi, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C, 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse, 1220Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm, 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 9300. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP OfficeJet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. Officejet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Fax: 1220. Apple Color StyleWriter: 6500. |
| Třída: | A+ |
| Typ kompatibilních inkoustových náplní: | 45 51645A |
| Verze: | Supreme |
| Technologie: | New |
| Popis výrobku: | Activejet Inkoustová kazeta |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevdechujte výpary., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci nebezpečného odpadu. |
