Actis KH-45 (náhradní inkoust HP 45 51645A; standardní; 44 ml; černý)
Kód: EXPACSAHP0001Detailní popis produktu
Actis KH-45 (náhradní inkoust HP 45 51645A; standardní; 44 ml; černý)| Výměna za | HP 45, Apple |
| Typ inkoustové kartridže | Standardní výtěžnost |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ černého inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Model | Kompatibilní |
| OEM kód | HP 45 51645A |
| Tiskové barvy | Černá |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Kompatibilita značky | HP |
| Objem černého inkoustu | 50 ml |
| Kompatibilita | Apple Color StyleWriter: 6500. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP DeskJet: 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820CXI, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 9300, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C. HP Fax: 1220. HP Officejet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Typ balení | Krabice |
| Verze | Standard |
| Technologie | Refurbished |
| Třída | A |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování | Nevdechujte výpary. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901452129668 |
| Výměna za: | HP 45, Apple |
| Typ inkoustové kartridže: | Standardní výtěžnost |
| Počet cartridgí (černý inkoust): | 1 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ černého inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Typ inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Model: | Kompatibilní |
| OEM kód: | HP 45 51645A |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Objem černého inkoustu: | 50 ml |
| Kompatibilita: | Apple Color StyleWriter: 6500. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP DeskJet: 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820CXI, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 9300, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C. HP Fax: 1220. HP Officejet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Typ balení: | Krabice |
| Verze: | Standard |
| Technologie: | Refurbished |
| Třída: | A |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování: | Nevdechujte výpary. |
