Epson 103 Originální Černá 1 kusů
Kód: TUSEPSEPS0079Detailní popis produktu
Epson 103 Originální Černá 1 kusů| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Objem černého inkoustu | 70 ml |
| Multi balení | Ne |
| Tiskové barvy | Černá |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Model | Originál |
| Typ inkoustu | Inkoust na bázi pigmentu |
| Šířka balení | 58 mm, 57 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Výška balení | 56 mm, 177 mm |
| Hmotnost včetně balení | 130 g |
| Délka vnějšího kartonu | 57 mm |
| Množství na kartonové balení | 30 kusů |
| Váha hlavního obalu | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655840 |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Objem černého inkoustu: | 70 ml |
| Multi balení: | Ne |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Model: | Originál |
| Typ inkoustu: | Inkoust na bázi pigmentu |
| Šířka balení: | 58 mm, 57 mm |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Výška balení: | 56 mm, 177 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 130 g |
| Délka vnějšího kartonu: | 57 mm |
| Množství na kartonové balení: | 30 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
