Epson 103 EcoTank Yellow ink bottle
Kód: TUSEPSEPS0076Detailní popis produktu
Epson 103 EcoTank Yellow ink bottle| Kompatibilita značky | Epson |
| Model | Originální |
| Tiskové barvy | Žlutá |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Objem barevného inkoustu | 70 ml |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Šířka balení | 58 mm, 57 mm |
| Výška balení | 56 mm, 177 mm |
| Hmotnost včetně balení | 130 g |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Váha hlavního obalu | 0,114 g |
| Délka vnějšího kartonu | 57 mm |
| Množství na kartonové balení | 30 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655871 |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Model: | Originální |
| Tiskové barvy: | Žlutá |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Objem barevného inkoustu: | 70 ml |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Šířka balení: | 58 mm, 57 mm |
| Výška balení: | 56 mm, 177 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 130 g |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 0,114 g |
| Délka vnějšího kartonu: | 57 mm |
| Množství na kartonové balení: | 30 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
