Epson 103 EcoTank Magenta ink bottle
Kód: TUSEPSEPS0077Detailní popis produktu
Epson 103 EcoTank Magenta ink bottle| Objem barevného inkoustu | 70 ml |
| Tiskové barvy | Purpurová |
| Model | Originální |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balení | 56 mm, 177 mm |
| Šířka balení | 58 mm, 57 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 120 g |
| Délka vnějšího kartonu | 57 mm |
| Množství na kartonové balení | 30 kusů |
| Váha hlavního obalu | 0,114 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655864 |
| Objem barevného inkoustu: | 70 ml |
| Tiskové barvy: | Purpurová |
| Model: | Originální |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balení: | 56 mm, 177 mm |
| Šířka balení: | 58 mm, 57 mm |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 120 g |
| Délka vnějšího kartonu: | 57 mm |
| Množství na kartonové balení: | 30 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 0,114 g |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
