Epson 103 EcoTank Cyan ink bottle
Kód: TUSEPSEPS0078Detailní popis produktu
Epson 103 EcoTank Cyan ink bottle| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Objem barevného inkoustu | 70 ml |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Model | Originální |
| Tiskové barvy | Azurová |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balení | 56 mm, 177 mm |
| Šířka balení | 58 mm, 57 mm |
| Hmotnost včetně balení | 140 g |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 57 mm |
| Množství na kartonové balení | 30 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Váha hlavního obalu | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655857 |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Objem barevného inkoustu: | 70 ml |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Model: | Originální |
| Tiskové barvy: | Azurová |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Výška balení: | 56 mm, 177 mm |
| Šířka balení: | 58 mm, 57 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 140 g |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 57 mm |
| Množství na kartonové balení: | 30 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Váha hlavního obalu: | 0,114 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
