Bosch SGZ4CB00 součástka/příslušenství k myčkám nádobí Černá Košík
Kód: AGABOSZMW0006Detailní popis produktu
Bosch SGZ4CB00 součástka/příslušenství k myčkám nádobí Černá Košík| Model | Košík |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Bosch |
| Hmotnost | 119 g |
| Hloubka balení | 245 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Šířka balení | 145 mm |
| Výška balení | 195 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For dishwashers - Equipment |
|---|---|
| EAN: | 4242005316922 |
| Model: | Košík |
| Barva: | Černá |
| Kompatibilita značky: | Bosch |
| Hmotnost: | 119 g |
| Hloubka balení: | 245 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Výška balení: | 195 mm |
