Siemens TZ70033A součástka/příslušenství ke kávovarům Vodní filtr
Kód: AGASIMEKF0003Detailní popis produktu
Siemens TZ70033A součástka/příslušenství ke kávovarům Vodní filtr| Kompatibilita značky | Siemens |
| Typ produktu | Vodní filtr |
| Barva | Bílá |
| Kompatibilita | EQ |
| Výška balení | 140 mm |
| Šířka balení | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 3 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For coffee machines - filters |
|---|---|
| EAN: | 4242003900437 |
| Kompatibilita značky: | Siemens |
| Typ produktu: | Vodní filtr |
| Barva: | Bílá |
| Kompatibilita: | EQ |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Hloubka balení: | 140 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 3 kusů |
