Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks
Kód: AGAPHIEKF0010Detailní popis produktu
Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks| Základní materiál | Plast |
| Materiál | Plast |
| Kompatibilita | 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500 series, GranAroma, Xelsis |
| Výška balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 360 g |
| Šířka balení | 130 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Packaging recyclability rate | 70% |
| Počet kusů v balení | 2 kusů |
| Varování | Filtr pravidelně vyměňujte podle doporučení výrobce., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před použitím kávovaru se ujistěte, že je filtr správně nasazen. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For coffee machines - filters |
|---|---|
| EAN: | 8720389000720 |
| Základní materiál: | Plast |
| Materiál: | Plast |
| Kompatibilita: | 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500 series, GranAroma, Xelsis |
| Výška balení: | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 360 g |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Nebezpečné zboží: | Ne |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Packaging recyclability rate: | 70% |
| Počet kusů v balení: | 2 kusů |
| Varování: | Filtr pravidelně vyměňujte podle doporučení výrobce., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před použitím kávovaru se ujistěte, že je filtr správně nasazen. |
