Siemens TZ80002 součástka/příslušenství ke kávovarům
Kód: AGASIMEKO0007Detailní popis produktu
Siemens TZ80002 součástka/příslušenství ke kávovarům| Barva | Bílá, Modrá |
| Hmotnost | 130 g |
| Hmotnost včetně balení | 140 g |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For coffee machines - descalers |
|---|---|
| EAN: | 4242003870532 |
| Barva: | Bílá, Modrá |
| Hmotnost: | 130 g |
| Hmotnost včetně balení: | 140 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý |
