Canon PG-546XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: EXPCANACA0134Detailní popis produktu
Canon PG-546XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| OEM kód | CL-546XL |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Počet stran (barevný inkoust) | 300 str. |
| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Model | Originální |
| Tiskové barvy | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilita | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999974514 |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| OEM kód: | CL-546XL |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Počet stran (barevný inkoust): | 300 str. |
| Typ inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Model: | Originální |
| Tiskové barvy: | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Typ inkoustové kartridže: | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Typ barevného inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kompatibilita: | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
