Canon PG-540L inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá
Kód: TUSCANCAN0108Detailní popis produktu
Canon PG-540L inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá| Model | Originální |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Počet stran (černý inkoust) | 300 str. |
| Objem černého inkoustu | 11 ml |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| OEM kód | PG-540L BL |
| Typ inkoustové kartridže | Standardní výtěžnost |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Tiskové barvy | Černá |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4549292192025 |
| Model: | Originální |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Počet stran (černý inkoust): | 300 str. |
| Objem černého inkoustu: | 11 ml |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| OEM kód: | PG-540L BL |
| Typ inkoustové kartridže: | Standardní výtěžnost |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet cartridgí (černý inkoust): | 1 |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
