Canon PG-540 inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá
Kód: TUSCANCAN0106Detailní popis produktu
Canon PG-540 inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá| Typ napájení | Balení po jednom |
| Objem černého inkoustu | 8 ml |
| Počet stran (černý inkoust) | 180 str. |
| Tiskové barvy | Černá |
| OEM kód | PG-540 |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Typ inkoustové kartridže | Standardní výtěžnost |
| Model | Originální |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999782409 |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Objem černého inkoustu: | 8 ml |
| Počet stran (černý inkoust): | 180 str. |
| Tiskové barvy: | Černá |
| OEM kód: | PG-540 |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Typ inkoustové kartridže: | Standardní výtěžnost |
| Model: | Originální |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
