Canon CL-546 inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: EXPCANACA0133Detailní popis produktu
Canon CL-546 inkoustová náplň 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá| Model | Originální |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Typ inkoustové kartridže | Standardní výtěžnost |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| OEM kód | CL-546 |
| Počet stran (barevný inkoust) | 180 str. |
| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Tiskové barvy | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Kompatibilita | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999974521 |
| Model: | Originální |
| Typ barevného inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Typ inkoustové kartridže: | Standardní výtěžnost |
| Tisková technologie: | Inkoustový tisk |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| OEM kód: | CL-546 |
| Počet stran (barevný inkoust): | 180 str. |
| Typ inkoustu: | Inkoust na pigmentové bázi |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Tiskové barvy: | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Kompatibilita: | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace. |
