Canon CL-541XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: TUSCANCAN0104Detailní popis produktu
Canon CL-541XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá| Tiskové barvy | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| OEM kód | CL-541XL |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Počet stran (barevný inkoust) | 400 str. |
| Objem barevného inkoustu | 15 ml |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Model | Originální |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S, PIXMA GM2050, PIXMA GM4050 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | Dráždivé nebo poškozující, Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999782416 |
| Tiskové barvy: | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| OEM kód: | CL-541XL |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Počet stran (barevný inkoust): | 400 str. |
| Objem barevného inkoustu: | 15 ml |
| Typ inkoustové kartridže: | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Model: | Originální |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S, PIXMA GM2050, PIXMA GM4050 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 15 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 10 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | Dráždivé nebo poškozující, Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování: | Zbytky inkoustu nevylévejte do kanalizace., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. |
