Canon 8287B008 inkoustová náplň 2 kusů Originální Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: TUSCANCAB0063Detailní popis produktu
Canon 8287B008 inkoustová náplň 2 kusů Originální Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá| Počet kusů v balení | 2 kusů |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Počet stran (černý inkoust) | 180 str. |
| Objem barevného inkoustu | 8 ml |
| Počet stran (barevný inkoust) | 180 str. |
| Model | Originální |
| Počet cartridgí (barevný inkoust) | 1 |
| Typ napájení | Výhodná sada na fotky |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Objem černého inkoustu | 8 ml |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Kompatibilita | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 8714574680002 |
| Počet kusů v balení: | 2 kusů |
| Počet cartridgí (černý inkoust): | 1 |
| Počet stran (černý inkoust): | 180 str. |
| Objem barevného inkoustu: | 8 ml |
| Počet stran (barevný inkoust): | 180 str. |
| Model: | Originální |
| Počet cartridgí (barevný inkoust): | 1 |
| Typ napájení: | Výhodná sada na fotky |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Objem černého inkoustu: | 8 ml |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Kompatibilita: | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
