Flexi New Classic Zatahovací vodítko 8 m
Kód: DLZFLXSMY0031Detailní popis produktu
Flexi New Classic Zatahovací vodítko 8 m| Velikost plemene | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Číslo velikosti 1 | L |
| Vhodné pro | Pes |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Typ vodítka | Páskové |
| Kategorie produktu | Šňůrka na krk |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Nastavitelná délka | Ano |
| Barva | Černá |
| Řada | flexi Classic |
| Šířka pásky | 1,3 cm |
| Délka | 8 m |
| Varování | Nenechávejte psa bez dozoru, když má na sobě postroj., Ujistěte se, že výztuhy správně sedí, aby nedošlo ke zranění., Pravidelně kontrolujte, zda není kabeláž poškozená. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4000498023020 |
| Velikost plemene: | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Číslo velikosti 1: | L |
| Vhodné pro: | Pes |
| Maximální zátěž: | 50 kg |
| Typ vodítka: | Páskové |
| Kategorie produktu: | Šňůrka na krk |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Řada: | flexi Classic |
| Šířka pásky: | 1,3 cm |
| Délka: | 8 m |
| Varování: | Nenechávejte psa bez dozoru, když má na sobě postroj., Ujistěte se, že výztuhy správně sedí, aby nedošlo ke zranění., Pravidelně kontrolujte, zda není kabeláž poškozená. |
