Jjiskrový zapalovač Wildo Fire-Flash Pro Large
Kód: SURWLDKIZ0001Detailní popis produktu
Jjiskrový zapalovač Wildo Fire-Flash Pro Large| Model | Nouzový jiskrový zapalovač |
| Barva | Olivový, Černá, Nerezová ocel |
| Materiál | Nerezová ocel, Ferrocer |
| Délka | 76,2 mm |
| Hmotnost | 29 g |
| Množství | 1 |
| Varování | Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Hořlavý, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flints and lighters |
|---|---|
| EAN: | 7330883935704 |
| Model: | Nouzový jiskrový zapalovač |
| Barva: | Olivový, Černá, Nerezová ocel |
| Materiál: | Nerezová ocel, Ferrocer |
| Délka: | 76,2 mm |
| Hmotnost: | 29 g |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Hořlavý, GHS07: Škodlivý |
