Ledlenser P5R Černá Ruční svítilna LED
Kód: OSWLDLLAT0259Detailní popis produktu
Ledlenser P5R Černá Ruční svítilna LED| Provozní teplota | -20°C ~ +40°C |
| Výška pádu | 2 m |
| Přepravní zámek | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Možnost použití jednorázových baterií | Ano |
| Akumulátor | Ano |
| Počet baterií | 1 |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Typ svítilny | Ruční svítilna |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Průměr hlavy | 3 cm |
| Hmotnost | 99 g |
| Výška | 121 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | Kabel USB typu C x 1, Šňůrka na krk x 1 |
| Maximální světelný výstup | 750 lm |
| Režimy svítilny | Mid Power, Boost, Low Power, Power |
| Maximální dosah světla | 280 m |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Minimální světelný výstup | 25 lm |
| Minimální dosah světla | 50 m |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Typ lampy | LED |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Teplota barev | 6000 - 7500 K |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 4058205037310 |
| Provozní teplota: | -20°C ~ +40°C |
| Výška pádu: | 2 m |
| Přepravní zámek: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP68 |
| Možnost použití jednorázových baterií: | Ano |
| Akumulátor: | Ano |
| Počet baterií: | 1 |
| Doba nabíjení baterie: | 3 h |
| Výdrž baterie (max.): | 20 h |
| Typ svítilny: | Ruční svítilna |
| Typ ovládání: | Tlačítko |
| Základní materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Průměr hlavy: | 3 cm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Výška: | 121 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Obsah balení: | Kabel USB typu C x 1, Šňůrka na krk x 1 |
| Maximální světelný výstup: | 750 lm |
| Režimy svítilny: | Mid Power, Boost, Low Power, Power |
| Maximální dosah světla: | 280 m |
| Color Rendering Index (CRI): | 70 |
| Minimální světelný výstup: | 25 lm |
| Minimální dosah světla: | 50 m |
| Počet lamp: | 1 lamp |
| Typ lampy: | LED |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
| Teplota barev: | 6000 - 7500 K |
