SILICON POWER Ultima U02 Pendrive USB flash disk 8 GB USB 2.0 (SP008GBUF2U02V1K) Černá
Kód: PAMSLPFLD0001Detailní popis produktu
SILICON POWER Ultima U02 Pendrive USB flash disk 8 GB USB 2.0 (SP008GBUF2U02V1K) Černá| Formát | Čepice |
| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Certifikace | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
| Šířka | 60,6 mm |
| Hloubka | 18 mm |
| Výška | 8,1 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows Vista x64, Windows 10 IOT Core |
| Kapacita | 8 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4712702646405 |
| Formát: | Čepice |
| Barva: | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
| Šířka: | 60,6 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Výška: | 8,1 mm |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows Vista x64, Windows 10 IOT Core |
| Kapacita: | 8 GB |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Plug and Play: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| USB verze: | 2.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 70 °C |
