SanDisk iXpand USB paměť 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Stříbrná
Kód: PAMSADFLD0249Detailní popis produktu
SanDisk iXpand USB paměť 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Stříbrná| Ochranné funkce | Odolné proti poškrábání |
| Kroužek na klíče | Ano |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Ano |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Formát | Kloub |
| Hloubka | 12 mm |
| Šířka | 53 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| Šířka balení | 102 mm |
| Hmotnost včetně balení | 19 g |
| Hloubka balení | 152 mm |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / Lightning |
| Kapacita | 64 GB |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Varování | Vyhněte se nárazům a otřesům., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659169381 |
| Ochranné funkce: | Odolné proti poškrábání |
| Kroužek na klíče: | Ano |
| Barva: | Černá |
| LED indikátory: | Ano |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Formát: | Kloub |
| Hloubka: | 12 mm |
| Šířka: | 53 mm |
| Výška: | 12,5 mm |
| Výška balení: | 12 mm |
| Šířka balení: | 102 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 19 g |
| Hloubka balení: | 152 mm |
| Rozhraní zařízení: | USB Type-A / Lightning |
| Kapacita: | 64 GB |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717070 |
| Varování: | Vyhněte se nárazům a otřesům., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
