SanDisk 173384 USB paměť 32 GB USB Type-A / Micro-USB Černá, Průhledná
Kód: PAMSADFLD0170Detailní popis produktu
SanDisk 173384 USB paměť 32 GB USB Type-A / Micro-USB Černá, Průhledná| Kroužek na klíče | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | Kluzné |
| Šířka | 30,2 mm |
| Výška | 11,8 mm |
| Hmotnost | 5,2 g |
| Hloubka | 25,5 mm |
| Hloubka balení | 11,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 24,4 g |
| Typ balení | Blistr |
| Šířka balení | 101,6 mm, 118,9 mm |
| Výška balení | 152,4 mm, 181 mm |
| Ochrana heslem | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64 |
| Rychlost čtení USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| Kapacita | 32 GB |
| Rychlost čtení | 150 MB/s |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / Micro-USB |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Váha hlavního obalu | 700 g |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 191,8 mm |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659149598 |
| Kroužek na klíče: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Kluzné |
| Šířka: | 30,2 mm |
| Výška: | 11,8 mm |
| Hmotnost: | 5,2 g |
| Hloubka: | 25,5 mm |
| Hloubka balení: | 11,7 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 24,4 g |
| Typ balení: | Blistr |
| Šířka balení: | 101,6 mm, 118,9 mm |
| Výška balení: | 152,4 mm, 181 mm |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64 |
| Rychlost čtení USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 150 MB/s |
| Kapacita: | 32 GB |
| Rychlost čtení: | 150 MB/s |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | USB Type-A / Micro-USB |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -10 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717070 |
| Váha hlavního obalu: | 700 g |
| Množství na kartonové balení: | 25 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 191,8 mm |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
