Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB paměť Dual USB A+C (PS64GX550AAD) Bílá, Modrá
Kód: PAMPATFLD0168Detailní popis produktu
Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB paměť Dual USB A+C (PS64GX550AAD) Bílá, Modrá| Barva | Bílá |
| Hloubka | 68 mm |
| Šířka | 19 mm |
| Výška | 10 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Šířka balení | 100 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Hmotnost včetně balení | 20 g |
| Hloubka balení | 132 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / USB Type-C |
| Kapacita | 64 GB |
| Rychlost čtení | 80 MB/s |
| Plug and Play | Ano |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OSX 10.6 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
| Osvědčení o udržitelnosti | UKCA, BSMI, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), CE |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4711378428759 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 68 mm |
| Šířka: | 19 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Hmotnost: | 10 g |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Typ balení: | Blistr |
| Hmotnost včetně balení: | 20 g |
| Hloubka balení: | 132 mm |
| Výška balení: | 10 mm |
| Rozhraní zařízení: | USB Type-A / USB Type-C |
| Kapacita: | 64 GB |
| Rychlost čtení: | 80 MB/s |
| Plug and Play: | Ano |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OSX 10.6 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
| Osvědčení o udržitelnosti: | UKCA, BSMI, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), CE |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
