Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá, Žlutá
Kód: PAMKINFLD0437Detailní popis produktu
Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá, Žlutá| Barva | Černá |
| Formát | Kloub |
| Výška | 11,8 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Hmotnost | 8,72 g |
| Šířka | 19 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Hmotnost včetně balení | 15,03 g |
| Šířka balení | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Výška balení | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Hloubka balení | 12,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kapacita | 512 GB |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 193 mm |
| Váha hlavního obalu | 451,65 g |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617348774 |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Kloub |
| Výška: | 11,8 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Hmotnost: | 8,72 g |
| Šířka: | 19 mm |
| Typ balení: | Závěsný obal |
| Hmotnost včetně balení: | 15,03 g |
| Šířka balení: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Výška balení: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Hloubka balení: | 12,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Kapacita: | 512 GB |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 60 °C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 193 mm |
| Váha hlavního obalu: | 451,65 g |
| Množství na kartonové balení: | 25 kusů |
