Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB paměť 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá, Tyrkysová
Kód: PAMKINFLD0435Detailní popis produktu
Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB paměť 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá, Tyrkysová| Barva | Černá |
| Formát | Kloub |
| Výška | 11,8 mm |
| Hmotnost | 8,32 g |
| Hloubka | 57 mm |
| Šířka | 19 mm |
| Výška balení | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Hmotnost včetně balení | 14,63 g |
| Hloubka balení | 12,9 mm |
| Šířka balení | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kapacita | 128 GB |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 193 mm |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 441,65 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617348699 |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Kloub |
| Výška: | 11,8 mm |
| Hmotnost: | 8,32 g |
| Hloubka: | 57 mm |
| Šířka: | 19 mm |
| Výška balení: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Typ balení: | Závěsný obal |
| Hmotnost včetně balení: | 14,63 g |
| Hloubka balení: | 12,9 mm |
| Šířka balení: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Kapacita: | 128 GB |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 60 °C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 193 mm |
| Množství na kartonové balení: | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 441,65 g |
