Kingston Technology DataTraveler Exodia Black/Green 256GB přenosný disk s rozhraním USB 3.2 Gen 1
Kód: PAMKINFLD0448Detailní popis produktu
Kingston Technology DataTraveler Exodia Black/Green 256GB přenosný disk s rozhraním USB 3.2 Gen 1| Formát | Čepice |
| Kroužek na klíče | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 9,36 g |
| Výška | 10,4 mm |
| Šířka | 21,4 mm |
| Hloubka | 60,8 mm |
| Výška balení | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,67 g |
| Hloubka balení | 12,9 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Šířka balení | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 Pro |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kapacita | 256 GB |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 467,65 g |
| Délka vnějšího kartonu | 193 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617353785 |
| Formát: | Čepice |
| Kroužek na klíče: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 9,36 g |
| Výška: | 10,4 mm |
| Šířka: | 21,4 mm |
| Hloubka: | 60,8 mm |
| Výška balení: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 15,67 g |
| Hloubka balení: | 12,9 mm |
| Typ balení: | Blistr |
| Šířka balení: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 Pro |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Kapacita: | 256 GB |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Množství na kartonové balení: | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 467,65 g |
| Délka vnějšího kartonu: | 193 mm |
